1202drystar@tvg.czpo-ne: 0 - 24

Kariéra

Volná pracovní místaKariéra

Montér

Společnost TVG Č.R. s.r.o., divize Drystar, v současné době hledá montéra. Jsme jednou z předních firem s dlouholetou tradicí zajišťující služby v oblasti vysoušení a sanací po vodovodních haváriích, dále temperace staveb. Na českém trhu působíme od roku 1998. Přestože patříme mezi přední firmy na trhu, podle počtu lidí se řadíme k menším firmám s přátelskou a rodinnou atmosférou. Jsme velmi prozákaznicky orientováni, nadstandardní dlouhodobé vztahy jsou pro nás stejně důležité jako výkony a výsledky.

Pracovní náplň:

  • instalace zařízení na vysoušení, odvlhčování a temperaci budov
  • manuální zručnost, drobné opravy zařízení
  • fyzická zdatnost
  • zodpovědnost za vlastní výsledky a výsledek celého týmu

Požadujeme:

  • min. 3 roky zkušeností na pozici montér v oblasti stavebnictví, služeb, praxe z oboru vítána
  • odborné učiliště / SŠ, popř. cílená dlouhodobější praxe
  • samostatnost, odpovědnost, smysl pro detail
  • vysoké pracovní nasazení s orientací na výsledek, flexibilita
  • ŘP skupiny B (praxe v řízení, min. 5 let), + zkušenosti s VZV
  • znalost německého jazyka na úrovni min. A1 (občasná komunikace s vedením firmy), není podmínkou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci na HPP, smlouva 1. rok na dobu určitou
  • odpovídající platové ohodnocení dané pozici

Nástup:

  • možný ihned, v případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis.

Zaujala Vás pozice? Napište nám a my se brzy ozveme.

Kontakt